loading
KURUMSAL

Hakkımızda

Ahi Net Telekomünikasyon Ticaret Ltd. Şti. bireylerin, kurumların ve işletmelerin internet ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan bağımsız ve yerel bir şirkettir.

 

 

Yasal Zemin

05.11.2008 Tarihli 5809 Sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu

Elektronik haberleşme hizmetlerinin yetkilendirilmesi

 MADDE 8 – (1) Bakanlığın strateji ve politikaları da dikkate alınarak Kurumca yapılacak yetkilendirmeyi müteakip, elektronik haberleşme hizmeti verilebilir ve/veya elektronik haberleşme şebekesi veya alt yapısı kurulup işletilebilir.

(2) İhtiyaç duyulan elektronik haberleşme hizmeti ve/veya şebekesi veya altyapısının öncelikle Kurumca yetkilendirilmiş işletmecilerden karşılanması esastır.

 

Vizyonumuz

    Ahiliğin başkenti olan Kırşehir’ de güvenli kesintisiz ve uygun maliyetli internetin herkesin hakkı olduğunu düşünerek, AHİNET ailesi olarak en uygun maliyetle en kaliteli interneti sizlere sağlamak için çalışmalar yapmak, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir internet servisinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek lider bir internet servis sağlayıcı firması olmaktır.

Misyonumuz

   Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, en doğru kanaldan en uygun çözümleri sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, ahilik ilkelerinin, etik değerlerin ve sosyal sorumluluk bilinci ile dünya standartlarında sürdürülebilir makul bir karlılık ve maksimum verimlilik anlayışıyla, müşteri memnuniyetini üstün tutan ve Türkiye çapında hizmet sunan güvenilir bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz

Ahilik ilkeleri anlayışını ilke edinerek, Müşterilerimize karşı her zaman “şeffaf”, “dürüst” ve “sorumlu” yaklaşımla ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunmak, müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek, tüm paydaşlarımıza değer oluşturmak, konusunda tecrübeli, dinamik, çalışkan idari ve teknik kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sürdürülebilir bir başarıyla pazar payını artırmak, geleceğin söz sahibi ve sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.